طراحی سایت در کرج

Karaj Web Co. Logo

۵ نکته برای نوشتن محتوای با کیفیت که بایستی رعایت کرد.

یکی از مهمترین بخشها در زمینه ایجاد یک سایت و کسب و کار اینترنتی موفق محتوانویسی است  داشتن یک محتوای خوب و ناب در هر سایت علاوه بر جذب مخاطب به بهبود رتبه شما در کلمات کلیدی مربوط به سایت  و افزایش فروش سایت شما کمک شایانی می کند .

محتوای خوب باعث می شود تا ضمن اینکه مخاطب بیشتری در سایت داشته باشید تعداد بیشتری از مخاطبین شما به مشتری تبدیل شوند (نرخ تبدیل) .اینکه هرکاربر چه مدت  در سایت شما باقی می ماند این یکی از اصلی ترین اصول سئو سایت  است.

اما چگونه می توان یک محتوای خوب برای سایت نوشت ما در ادامه اصولی را که برای این کار مورد نیاز است را به شما اموزش خواهیم داد.

1- برای مخاطب محتوا بنویسید

همانطور که در بیشتر سایتها مشاهده می کنید محتوای  نوشته شده در اغلب آنها هیچ تناسبی با موضوع سایت ندارد و دارای ادبیات ضعیفی است به خاطر اینکه  مدیران سایت از محتوانویسی برای ارتقا جایگاه خود در گوگل و سایر موتورهای جستجو استفاده می کنند و در اصل برای موتورهای جستجو مطلب می نویسند در حالیکه این مخاطب است که بالاترین اهمیت را در سایت شما دارد نه موتورهای جستجو بنابراین برای مخاطب مطلب بنویسید موتورهای جستجو نیز با توجه به واکنش مخاطب به مطالب شما رنک سایت شما را تغییر می دهند.

۲-محتوا را کپی نکنید

یکی از اشتباهات بزرگ مدیران سایت استفاده از مطالب کپی و تکراری  سایتهای دیگر است . با توجه به اینکه محتوا نویسی یک کار وقت گیر و تکنیکی است، اغلب افراد ترجیح می دهند تا مطالب را از وبسایتهای دیگر کپی کنند. درحالیکه موتورهای جستجو با برسی مطلب به راحتی متوجه کپی بودن آن شده و رنک سایت شما را در جستجو کاهش می دهند .بنابراین بهتر است که با صرف وقت کافی مطالب سایت خود را تهیه کنید.

۳-مطلب خود را برای مخاطب جذاب کنید

یکی از مسائل مهم در جذابیت مطلب استفاده از عکسهای مناسب و زیبا متناسب با موضوع می باشد . همینطور استفاده از نمودار و اطلاعات عددی و موشن گرافیکها نیز می توانمد به جذابیت مطلب در سایت کمک کند.

۴-هدفمند بنویسید

به خاطر داشته باشید که مخاطب به خاطر هدف خاصی در اینترنت جستجو می کند و مطلب ارائه شده شما باید به سئوالات مخاطب پاسخ دهد بنابراین قبل از نوشتن مطلب بایستی فهرستی از سئوالاتی که مخاطب شما در جستجوی آن است را تهیه و پاسخ آن را در مطلب خود بگنجانید .

۵-مطالب خود را به روز نگهدارید

خیلی مهم است که مطالب شما در طول زمان به روز و بهینه شود پس هرچند وقت یکبار مطالب خود را دوباره خوانده و آن را بازنگری کنید  موتورهای جستجو نیز برای ادیت مطلب اهمیت زیادی قائلند واین ادیتها را در نتایج سرچ خود تاثیر می دهند.

نتیجه گیری

مهمترین مورد در سئو و افزایش رنک سایت  که باید به آن توجه داشت  تولید محتوای مناسب و مرتبط  برای سایت است تاثیری که تولید محتوای خوب در افزایش رتبه شما در سرچ موتورهای جستجو مانند گوگل می گذارد بسیار بالاست این مورد و موارد دیگر در طراحی سایت به شما کمک می کند تا با بالا رفتن رتبه افزایش فروش شایانی داشته باشید.

۱ دیدگاه دربارهٔ «۵ نکته برای نوشتن محتوای با کیفیت که بایستی رعایت کرد.;

دیدگاهتان را بنویسید