طراحی سایت در کرج

Karaj Web Co. Logo
logo webdesign art

داشتن وب سایتی قوی مهم ترین اصل برای موفقیت در کسب و کار آنلاین است

sport web designپروژه کرج وبکوvatan job design

کرج وب

مجموعه ای متشکل از بهترین گرافیست ها و طراحان وب سایت در کرج

با ما پیشتاز تجارت خود باشید

Top-quality web design, web development and branding since 1999.

Vancouver Web Design & Branding Company

Top-quality web design, web development and branding since 1999.

Vancouver Web Design & Branding Company

طراحی سایت در اشتهارد کرج

vatan job designsport web designپروژه کرج وبکو

کرج وب

طراحی زیبا و کاربردی، تامین محتوا با امنیت بالا
پشتیبانی مداوم

 

داشتن وب سایتی قوی مهم ترین اصل برای موفقیت در کسب و کار آنلاین است

تیم مجرب کرج وب مفتخر است که با داشتن سالها تجربه و تخصص کافی، وب سایتی در سطح استاندارد جهانی و همگام با نیاز شما  طراحی کند. تخصصص ما ارائه خلاقانه ترین ایده ها برای جذب مشتری میباشد. اگر به دنبال این هستید که درصد بالایی از بازدیدکنندگان سایت شما به مشتریان واقعی تبدیل شوند، کرج وب مطمئن ترین گزینه است. طراحی و پشتیبانی وب سایت خود را به ما بسپارید و مطمئن باشید که به سود بالایی در تجارت دست میابید.

طراحی سایت

یک وب سایت موفق با محتوای عالی به منزله پلی است برای جذب مشتری بیشتر و سود بهتر! اگر واقعاً به دنبال جذب مشتری بیشتر هستید، باید وب سایتی منحصر به فرد و خاص داشته باشید. پس از ارائه صدها پروژه موفق در طی پانزده سال، متخصصان مجرب و بسیار ماهر ما توانایی این را دارند که خاص ترین و کاربردی ترین سایت را برای تجارت شما طراحی کنند. انعکاس ارزش های تجاری و جلب توجه مشتریان، اولین و مهمترین عنصری است که ما بر آن تمرکز داریم.

Web Design
seo based design tablet

طراحی مبتنی بر سئو

طراحی وب سایت و تولید محتوا مبتنی بر اساس اصول سئو(SEO) مهمترین عامل افزایش فروش آنلاین هر تجارتی است! استفاده از کلمات کلیدی مرتبط منطبق بر تجارت شما و میزان درک مخاطبان و مشتریان، نیازمند تخصص بالایی است و کرج وب همان تیمی است که میتواند به راحتی این کار را انجام دهد و با استفاده از بهترین تکنیک های SEO ، بهینه سازی موتور جستجوی وب سایت شما را ارتقا دهد.

طراحی سایت سازگار برای موبایل و تبلت

اگر وب سایت شما واکنش گرا نباشد، عملا با شکست مواجه میشوید. در دنیای امروزی که اغلب افراد با انواع مختلف گوشی های هوشمند و تبلت ها وارد سایت ها میشوند، یک سایت موفق، سایتی است که از لحاظ اندازه صفحه نمایش، وضوح ، و پلتفرم با محیط های مختلف کاربران سازگار باشد. متخصصان ماهر ما در طراحی وب یک از قوی ترین تیم ها در این زمینه میباشند. ما میدانیم چگونه باید یک سایت را به بهترین نحو و بصورت واکنش گرا طراحی کنیم. تنها کافیست به تیم طراحی ما اعتماد کنید تا اندازه متن ، تصاویر، فیلم ها، سرفصل ها یا سایر عناصر بر اساس اندازه و وضوح صفحه نمایش در سایت شما به طور مطلوب تنظیم شوند.

 

طراحی سایت سازگار برای موبایل و تبلت
وب سایت سریع

زمان بارگذاری صفحه

زمان بارگذاری صفحه، نشان دهنده میزان کاربردی بودن یک وب سایت است. در دنیای امروزی، هیچ مشتری ای جذب یک وب سایت کند نمیشود. به علاوه، اگر وب سایت شما کند باشد، رتبه وب سایت به راحتی و به سرعت پایین میرود. در مقابل، وب سایتی که سریع بارگیری شود، بسیار مشتری پسند خواهد بود. اگر وب سایت شما سریع بارگذاری نمیشود و نگران از دست دادن مشتریان خود هستید، با ما تماس بگیرید.

 

گرافیک وب سایت با کیفیت بالا

جذب مشتری در یک وب سایت، به گرافیکی خاص و کیفیت بالا نیازمند است. تیم کرج وب معتقد است محتوای خوب بصری هر سایت میتواند به سرعت، بازدیدکنندگان را جذب خود کند. ادغام عناصر بصری مختلف (مانند متن ، اعداد و عکس) برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای منحصر به فرد، تخصص ویژه تیم کرج وب است.

 

 

گرافیک وب سایت با کیفیت بالا
طراحی سایت کیفیت بالا با قیمت مناسب

کیفیت بالا با قیمت مناسب

اگر فکر میکنید ارائه تمامی خدماتی که پیشتر بیان شد، منجر به پرداخت هزینه ای گزاف میشود، آن را به تیم کرج وب بسپارید تا بالاترین سطح کیفیت طراحی وب را با مناسب ترین قیمت دریافت کنید. مشتریان ما به این یقین رسیده اند که با  مقایسه قیمت ها و کیفیت های  شرکت های پیشرو در زمینه طراحی سایت، کرج وب همواره بهترین انتخاب بوده است.